Mistrzostawa Koła w wędkarstwie spławikowym

SPŁAWIKOWE ZAWODY WĘDKARSKIE O TYTUŁ MISTRZA KOŁA

Zawody rozegrane zostaną w dwóch turach w klasyfikacji indywidualnej, zgodnie z obowiązującymi Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego cz. 3
Do punktacji zaliczane będą ryby z zachowaniem wymiarów i okresów ochronnych, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 12.07.2023 r. w sprawie ochrony i połowu ryb w powierzchniowych wodach śródlądowych.

Organizatorami zawodów są:
- Zarząd Koła PZW nr 202 Kościan Miasto

Główny Sędzia Zawodów:
Kol. Łukasz Turczynowski

Terminy i miejsca zawodów:
I tura - 21.04.2024  - Kanał Wojnowicki,
II tura - 28.04.2024  - Jezioro Krzywiń

Program:

07-00  -   zbiórka uczestników zawodów wędkarskich

07-10  -  otwarcie zawodów, losowanie stanowisk

08-50  -  nęcenie zanętą ciężką

09-00  -  13-0 łowimy zgodnie z regulaminem PZW

13-00   - 13-30  ważenie,

13-30   - 14-00  ciepły posiłek

14-00  ogłoszenie wyników, zakończenie zawodów

Zasady udziału w zawodach:
Prawo startu w I Turze zawodów mają Członkowie PZW zrzeszeni w Kole PZW nr 202 Kościan Miasto.

Prawo startu w II Turze zawodów mają Członkowie PZW zrzeszeni w Kołach Okręgu PZW w Poznaniu. ( w II Turze prowadzona będzie klasyfikacja ogólna o Puchar Burmistrza Kościana i Kołowa o tytuł Mistrza Koła)

Wszyscy zawodnicy muszą posiadać opłaconą składkę członkowską PZW na 2024 rok oraz ważne zezwolenie na amatorski połów ryb w czasie zawodów.

Zgłoszenia:

Zapisy na zawody do 13 kwietnia 2024 r. telefonicznie lub sms - nr tel. 504 659 197

Koszty uczestnictwa:
Jednorazowa opłata konsumpcyjna, za dwie tury,  wynosi: 60zł. brutto
Opłata konsumpcyjna za II Turę O Puchar Burmistrza Kościana wynosi: 30 zł. brutto

W ramach wniesionej opłaty organizator zapewnia napoje, posiłek i obsługę techniczną zawodów.

Uczestnikom, którzy dokonali zgłoszenia i wnieśli opłatę konsumpcyjną, a z różnych przyczyn nie będą mogli uczestniczyć w zawodach, organizator nie zwraca opłaty konsumpcyjnej.

Dodatkowe informacje:
Zgłoszenie do zawodów jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i przetwarzanie  danych osobowych (imię i nazwisko) oraz wykorzystania wizerunku w relacjach z zawodów.
Zawodnik który zrezygnuje z udziału w jednej z tur w klasyfikacji generalnej o tytuł Mistrza Koła nie będzie punktowany.

/ Organizatorzy/

Podobne wiadomości